Pereiti prie turinio

Gamybinių patalpų betono armavimas polipropileno plaušu

Projektas: Gamybinės patalpos

Vieta: Šilalė, Lietuva

Metai: 2021

Naudotos medžiagos: SINAK Finishing Aid, SINAK S-102, Neodur HE-3, Fibrofor High Grade

Plotas: 2600 m2

Aprašymas

Suskaičiuotas grindų atsparumo apkrovoms techninis projektas pagal užsakovo pageidaujamą storį ir planuojamas apkrovas. Buvo pasirinkta naudoti 1 kg/m³ armuojančio plaušo Fibrofor High Grade. Plaušas užtikrina saugų betono armavimą. Dažnu atvėju užtenka naudoti 1 kg/m³. Didelis plaušo privalumas yra tai, kad plaušas beveik nesimato ant galutinai sutankinto betono paviršiaus. Tai palengvina betono glaistymą rangovui ir garantuoja puikų betono dangos paviršiaus vaizdą.

Betono paviršius papildomai sukietintas sausu pabarstu Neodur HE-3.

Betono glaistymo metu naudota SINAK Finishing Aid™ medžiaga, kuri ankstyvoje stadijoje apsaugo betono paviršių nuo per greito džiūvimo ir palengvina glaistyklės diskų ir menčių slydimą glaistoma betono danga. Glaistymas žymiai lengvesnis, mažesnės kuro sąnaudos bei mažesnis menčių ir diskų dilimas. Dekoratyvinis paviršiaus vaizdas yra daug geresnis.

Galutiniam betono apsaugojimui buvo panaudota kietėjančio betono priežiūros/apsaugos priemonė SINAK S-102™, kuri užtikrino, kad betonas turėtų pakankamai drėgmės ir tinkamai sukietėtų. Taip buvo garantuota, kad betonas pasieks projektinį stiprį, bus atsparesnis mechaniniam dilimui ir nesutrūkinės.