Select Page
Pradžia » Apie mus

Apie mus

Įmonės veikla

UAB Betono zona savo veiklą pradėjo 2004 m. Įmonė tiekia profesionalias medžiagas, instrumentus, priemones bei įrengimus skirtus betonavimui, betono paviršiaus apsaugai, remontui bei valymui. Nuo pat įmonės įkūrimo ieškome inovatyviausių produktų ir optimaliausių sprendimų betonavimo ir betono priežiūros srityse.

Ilgalaikę patirtį turintys technologai padės surasti tinkamą sprendimą betonavimo, betono priežiūros bei remonto klausimais. Atsižvelgdami į klientų atsiliepimus bei jų praktinę patirtį, naudojant mūsų tiekiamą produkciją, visada siekiame pasiūlyti efektyviai veikiančius produktus, tinkančius mūsų klimato sąlygoms ir atitinkančius aukščiausius kokybės standartus.

Pagrindiniai produkcijos tiekėjai yra JAV, Vokietijos, Kanados, Šveicarijos, Olandijos, Belgijos ir Didžiosios Britanijos gamintojai. Mūsų tiekėjai vertinami pasaulyje dėl savo įnovatyvių sprendimų ir aukštų kokybės standartų.

Pagrindinės prekių grupės

  • Betono armavimui: celiuliozinis, polimerinis bei metalinis plaušas (fibra).
  • Purškiami tirpalai kietėjančio betono priežiūrai, paviršiaus stingimui sulėtinti, užtrinimui palengvinti.
  • Betono paviršiaus tankinimas (kietinimas): įvairių specifikacijų sausi pabarstai (topingas), skysti kietikliai.
  • Sukietėjusio betono apsauga: betono hidroizoliacija, paviršiaus atsparumo didinimas, apsauga nuo dėmių ir naftos produktų.
  • Betono paviršiaus remontas: remontiniai, greitai kietėjantys ir atsparūs mišiniai, plonasluoksnės remontinės dangos; savaime išsilyginančios dangos.
  • Betono paviršiaus priežiūra: poliravimo mašinos, valymo ir poliravimo padai, specializuoti valikliai įvairių dėmių valymui, premonės sutvirtinančios ir regeneruojančios betono paviršių.
  • Betonavimo mašinos ir įrankiai: betono lyginimo vibroliniuotės ir varikliai, betono paviršiaus užglaistymo mašinos, lazerinės betono paviršiaus lyginimo mašinos, betono paviršiaus šratavimo mašinos bei siurbliai, užglaistymo diskai ir peiliai, rankiniai įrankiai.

Atstovaujamos įmonės

SINAK Corporation, JAV

Korodur International, Vokietija

Contec Fiber, Šveicarija

Solomon Colors, JAV

Krampe Harex, Vokietija

Ligchine International, JAV

Laticrete International, JAV

Geroquip, Kanada

Substrate Technology, JAV

Webac-Chemie, Vokietija

Impacts, Vokietija

Stego Industries, JAV