Pereiti prie turinio

Kokybiškiausios betono prekės kokybiškiems projektams

Bendraudarbiaujame su kokybiškiausių betono medžiagų gamintojais

Įmonės veikla

UAB Betono zona savo veiklą pradėjo 2004 m. Įmonė tiekia profesionalias medžiagas, instrumentus, priemones bei įrengimus skirtus betonavimui, betono paviršiaus apsaugai, remontui bei valymui. Nuo pat įmonės įkūrimo ieškome inovatyviausių produktų ir optimaliausių sprendimų betonavimo ir betono priežiūros srityse.
Ilgalaikę patirtį turintys technologai padės surasti tinkamą sprendimą betonavimo, betono priežiūros bei remonto klausimais. Atsižvelgdami į klientų atsiliepimus bei jų praktinę patirtį, naudojant mūsų tiekiamą produkciją, visada siekiame pasiūlyti efektyviai veikiančius produktus, tinkančius mūsų klimato sąlygoms ir atitinkančius aukščiausius kokybės standartus.

Pagrindiniai produkcijos tiekėjai yra JAV, Vokietijos, Kanados, Šveicarijos, Olandijos, Belgijos ir Didžiosios Britanijos gamintojai. Mūsų tiekėjai vertinami pasaulyje dėl savo įnovatyvių sprendimų ir aukštų kokybės standartų.

Pagrindinės prekių grupės

Profesionalios medžiagos, įrankiai ir įrengimai – esame vieni iš plačiausių tiekėjų betonavimo medžiagoms, įrankiams ir įrengimams.

· Betono armavimui

celiuliozinis, polimerinis bei metalinis plaušas (fibra)

· Purškiami tirpalai

kietėjančio betono priežiūrai, paviršiaus stingimui sulėtinti, užtrinimui palengvint

· Betono paviršiaus tankinimas (kietinimas)

įvairių specifikacijų sausi pabarstai (topingas), skysti kietikliai.

· Betonavimo mašinos ir įrankiai

betono lyginimo vibroliniuotės ir varikliai, betono paviršiaus užglaistymo mašinos, lazerinės betono paviršiaus lyginimo mašinos, betono paviršiaus šratavimo mašinos bei siurbliai, užglaistymo diskai ir peiliai, rankiniai įrankiai

· Sukietėjusio betono apsauga

remontiniai, greitai kietėjantys ir atsparūs mišiniai, plonasluoksnės remontinės dangos; savaime išsilyginančios dangos

· Betono paviršiaus priežiūra

poliravimo mašinos, valymo ir poliravimo padai, specializuoti valikliai įvairių dėmių valymui, premonės sutvirtinančios ir regeneruojančios betono paviršių

Mūsų atstovaujamos įmonės