Select Page
Pradžia » SINAK S-102™ tyrimų ataskaita

SINAK S-102™ tyrimų ataskaita

2019 metų pabaigoje SINAK kompanija gavo keletos JAV valstijų : Niujorko, Mičigano, Naujojo Džersio transporto departamentų rekomendacijų atlikti nepriklausomoje laboratorijoje, pagal JAV galiojančią praktiką, medžiagos SINAK S-102™  tyrimus pagal tris ASTM standartus:

ASTM C672/C672M-12 „ Standartinis bandymo metodas nustatyti betono paviršių veikiamų ledo susiformavimą stabdančiomis cheminėmis medžiagomis atsparumą aižėjimui“

ASTM C666 / C666M-15 „Standartinis betono atsparumo greitam užšaldymui ir atšildymui bandymo metodas“ A procedūra. Užšaldymas ir atšildymas vandenyje.

ASTM C501-84 (2015) „Standartinis neglazūruotų plytelių paviršiaus santykinio atsparumo nusidėvėjimui  nustatymo metodas naudojant  „Taber“ ambrazyvinį šlifuoklį.

Šių valstijų transporto departamentai prižiūri ir kontroliuoja visų valstybinių ir visuomeninių kelių, tiltų ir kitų transporto mazgų statybų priežiūrą, eksploataciją ir remontą. Tyrimas buvo reikalingas, kad departamentai turėtų nepriklausomą informaciją apie ketinamų naudoti medžiagų savybes ir jų efektyvumą apsaugant betonines konstrukcijas nuo šioms valstijoms būdingų išskirtinių klimatinių sąlygų bei leistų projektuoti betono ilgalaikę apsaugą. Bandymai buvo pradėti 2020 gegužės 20 dieną, o rezultatai iš laboratorijos gauti 2020 metų rugsėjo 9 dieną.

UAB Betono zona atstovaudama SINAK kompaniją ir jos medžiagas ES nori supažindinti su gautais rezultatais ir visus savo partnerius: užsakovus, rangovus, projektuotojus, techninės priežiūros specialistus bei visus besidominčius betono paviršių apsauga.

Apibendrinta išvada yra tokia:

Svarbiausia naujausiuose SINAK S-102 bandymuose yra tai, kad betono bandinių masės nuostoliai buvo nedideli, nesvarbu, koks bandymas buvo atliktas; ar tai agresyvus ledą šalinančio tirpalo veikimas, ar 300 užšalimo / atšildymo ciklų, ar 1 000 ciklų dilumo bandymas. Visi skirtingi bandymų rezultatai patvirtino, jog betono paviršius apdorotas SINAK S-102™ betonas buvo pilnai apsaugotas veikiant skirtingai erozijai.

Pilnus tyrimo rezultatus galite rasti čia.